Powiększanie plaży

Plaża znajdująca się w Międzyzdrojach należy zdecydowanie do tych najpiękniejszych, jakie możemy podziwiać w Polsce. Bardzo drobny piasek, czystość, piękne widoki i klifowe wzgórza, które, poza tym miejscem, uświadczyć można jedynie za granicą. Są to malownicze tereny, gdzie możesz zrelaksować się podczas kąpieli w morzu lub po prostu opalając się w promieniach grzejącego przyjemnie słońca. Plaża w Międzyzdrojach została specjalnie powiększona, tak aby pomieścić jeszcze większą liczbę turystów, a także atrakcji dla nich.

 

Atrakcje na nowej plaży w Międzyzdrojach

Możesz tutaj nie tylko odpocząć wygrzewając się w promieniach letniego Słońca, przygotowane zostały tutaj bowiem różne ciekawe atrakcje zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. W okolicy znajdują się liczne lokale gastronomiczne, gdzie można zjeść obiad lub posiedzieć po prostu przy chłodnym piwie. Okolicznościowo organizowane są tutaj także wybory miss lub mistera, a także zawody gry w piłkę plażową.

 

Jedyne takie miejsce w Polsce – klify przy plaży

Plaża w Międzyzdrojach to jedyne miejsce w Polsce, gdzie występują klify, nadające krajobrazowi nieco egzotycznego charakteru. Wszakże takie połączenie nierzadko mogliśmy oglądać jedynie w amerykańskich produkcjach filmowych - przyjeżdżając do Międzyzdrojów możesz na własne oczy podziwiać te ciekawe formacje skalne przy samym morzu. Między innymi przez nie polecamy odwiedzić to wyjątkowe miasto – z całą pewnością, zachwycony widokami, wrócisz tutaj jeszcze niejeden raz.

 

Impreza “Poszukiwacze Skarbu”

Chcesz się pobawić w dobrym towarzystwie? W takim razie odwiedź plażę w Międzyzdrojach podczas imprezy “Poszukiwacze Skarbu”, która organizowana jest przez Radio Szczecin. Wtedy od rana po sam wieczór można spotkać ludzi spacerujących z wykrywaczami metalu, okazuje się bowiem, że turyści mogą przypadkiem zostawić wiele ciekawych skarbów, które przykryte zostały przez gorące piaski plaży.

Chcesz wypocząć podczas urlopu i zwiedzić okolice? W takim razie zdecyduj się na skorzystanie z noclegów Villa Zdrój!

0
Feed

Zostaw komentarz