Atrakcje w Międzyzdrojach

Szum fal, chłodna morska bryza i ciepły piasek pod stopami – dla niektórych właśnie tak wyglądają idealne wakacje. Ile jednak można tylko pływać i się opalać? Międzyzdroje oferują o wiele więcej atrakcji, z których aż żal nie skorzystać, skoro już gościsz w naszym hotelu. Sprawdź, co czeka na Ciebie podczas wakacji w tym pięknym miejscu.

Uroki klifowego wybrzeża

Turyści wyjeżdżając nad morze najczęściej wybierają inne miejscowości - nie zmienia to jednak faktu, że to właśnie w Międzyzdrojach plaże zachwycają swoim pięknem. To właśnie tutaj znajduje się najwyższe wybrzeże klifowe w Polsce. Nie tylko zażyjesz kąpieli słonecznych, ale także nacieszysz oczy prawdziwymi cudami otaczającej nas natury.

Z wizytą w Wolińskim Parku Narodowym

Pozostańmy jeszcze chwilkę w otoczeniu przyrody. Goszcząc w hotelu Villa Zdrój polecamy wybrać się do Wolińskiego Parku Narodowego, który swoimi widokami zapiera dech w piersiach. Jest to miejsce dobre na spacery dla rodzin z dziećmi, par, a nawet samotników chcących obcować z naturą. Odwiedzając to miejsce, czeka Cię aż 40 kilometrów tras i ścieżek!

Mała wycieczka w przeszłość - Skansen Słowian i Wikingów

Miłośnicy naszej polskiej kultury, a także pasjonaci historii z całą pewnością świetnie będą bawić się w Skansenie Słowian i Wikingów. Jest to miejsce, które przez cały rok zachwyca swoją wczesnośredniowieczną architekturą - palisadą z wieżyczkami czy dziesięcioma starymi chatami. Odwiedzając to miejsce dowiesz się o rzemiosłach, jakie wykonywano za dawnych lat, a jak będziesz miał szczęście to w sierpniu trafisz na Festiwal Słowian i Wikingów!

Poczuj się niczym gwiazda

W Międzyzdrojach znajdziesz także Aleję Gwiazd, ścieżkę, na której odcisnęło swoje dłonie wielu celebrytów i artystów znanych w naszym polskim showbiznesie. Przespaceruj się drogą, po której przechadzały się takie sławy jak Bogusław Linda, Jerzy Hoffman czy reżyserka Agnieszka Holland!

Spędź urlop aktywnie – Park Linowy “Bluszcz”

Miłośnicy aktywnego wypoczynku także znajdą atrakcję dla siebie. Zapraszamy do Parku Linowego ‘Bluszcz”, gdzie czeka na Ciebie prawdziwy tor przeszkód. Wykaż się siłą, sprytem i szybkością, a jednocześnie zrelaksuj się na świeżym powietrzu z dala od biura i pracy przy komputerze. W końcu każdy potrzebuje się trochę poruszać.

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany?

Zapraszamy do kontaktu, lub odwiedzenia naszego bloga, na którym dowiesz się więcej o atrakcjach w Międzyzdrojach!