Blog

 • 26/10/2021 0 Komentarze
  Jezioro Turkusowe - okolice Międzyzdrojów

  Odkryj piękno, jakie kryją w sobie rejony Międzyzdrojów. Poza rozległym morzem, a także przepięknym klifowym wybrzeżem, czekają na Ciebie w okolicy jeszcze inne miejsca i obiekty. Z całą pewnością zachwycą Cię one swoim widokiem. Wybierając się do Międzyzdrojów, koniecznie odkryj rejon Jeziora Turkusowego, a także jeszcze innych pobliskich atrakcji, z których skorzystają zarówno rodziny z dziećmi, pary czy osoby, które wyruszyły na samotne wakacje.

  Dowiedz się więcej
 • 30/09/2021 0 Komentarze
  Wzgórze Gosań. Odległość od noclegu - dlaczego warto się wybrać

  Nie musisz wyjeżdżać do egzotycznych krajów czy w stronę odległych kontynentów, aby cieszyć oczy prawdziwymi cudami natury. Jednym z nich jest bowiem wzgórze Gosań, które leży na wyspie Wolin, bezpośrednio przy Morzu Bałtyckim, a zarazem nie tak daleko od miejscowości Międzyzdroje. Jest to atrakcyjny turystycznie punkt widokowy, z którego szczytu rozciąga się piękny krajobraz zarówno na morze, jak i na ląd. Odwiedzając wzgórze Gosań, z całą pewnością poczujesz się, jakbyś stał na skraju świata!

  Dowiedz się więcej
 • 03/09/2021 1 Komentarz
  Jesień nad morzem - dlaczego Międzyzdroje

  Z całą pewnością wielu turystów myśli, że nadmorskie klimaty atrakcyjne są jedynie latem. To jednak nie jest prawdą! Okazuje się bowiem, że w pozostałe pory roku, na przykład jesienią, Bałtyk jest nie mniej dobrym pomysłem na odwiedziny. Dlaczego warto wybrać się do Międzyzdrojów jesienią? Wszystkie zalety przyjazdu do nas o tej porze roku, znajdziesz w przygotowanym przez nas artykule. 

  Dowiedz się więcej
 • 04/08/2021 1 Komentarz
  Rejsy po Bałtyku z Międzyzdrojów

  Wakacje nad morzem obfitują w szeroki wybór różnych atrakcji. Do nich należą między innymi rejsy statkami. Oglądanie bogatej linii brzegowej z poziomu morza potrafi cieszyć oczy. Szczególnie jeśli pływamy w okolicy Międzyzdrojów. Goszcząc w naszym ośrodku noclegowym, proponujemy wybrać się w rejs, który z całą pewnością zaprze dech w Twojej piersi, a zarazem będziesz mógł podziwiać zachwycające widoki. Jakie kierunki z kolei czekają na Was, jeśli zdecydujecie się wyruszyć z Międzyzdrojów? Najpopularniejsze, a zarazem najatrakcyjniejsze wycieczki zebraliśmy w tym artykule!

  Dowiedz się więcej
 • 14/07/2021 0 Komentarze
  Powiększanie plaży

  Plaża znajdująca się w Międzyzdrojach należy zdecydowanie do tych najpiękniejszych, jakie możemy podziwiać w Polsce. Bardzo drobny piasek, czystość, piękne widoki i klifowe wzgórza, które, poza tym miejscem, uświadczyć można jedynie za granicą. Są to malownicze tereny, gdzie możesz zrelaksować się podczas kąpieli w morzu lub po prostu opalając się w promieniach grzejącego przyjemnie słońca. Plaża w Międzyzdrojach została specjalnie powiększona, tak aby pomieścić jeszcze większą liczbę turystów, a także atrakcji dla nich.

  Dowiedz się więcej
 • 23/12/2020 0 Komentarze
  Dlaczego warto jechać zimą nad morze?

  Podobno to góry szczególnie królują wśród zimowych urlopowiczów. Nic dziwnego, w końcu wielu turystów pragnie pozjeżdżać na nartach, snowboardach czy zobaczyć zaśnieżone szczyty. Nie warto jednak zapominać o morzu, które w tę chłodną porę roku również oferuje wiele atrakcji dla odwiedzających. Jakie więc są zalety zimowych wakacji w nadmorskich miejscowościach? Tego dowiesz się w tym artykule.

  Dowiedz się więcej

Skorzystaj z naszych usług

Jeżeli zainteresowały Cię nadmorskie atrakcje, to zapraszamy do kontaktu, lub zarezerwowania terminu w Villi Zdrój!