Woliński park i rezerwat żubrów

Tuż przy granicach miasta Międzyzdroje, gdzie znajduje się ośrodek noclegowy Villa Zdrój, leży Woliński Park Narodowy. Jest to miejsce bogate w miłe dla oka krajobrazy, liczną florę i faunę, a także jeszcze wiele innych atrakcji. Gości odwiedzających nasz hotel, zachęcamy do wizyty w Wolińskim Parku Narodowym, na którego terenie jest także rezerwat żubrów. Wizyta w tym miejscu z całą pewnością okaże się doskonała zarówno dla samotnych podróżników, młodych par oraz rodzin z dziećmi. Bliskość natury oraz świeże powietrze sprzyjają zdrowym spacerom, dlatego zachęcamy do wizyty!

 

Piękne krajobrazy Wolińskiego Parku Narodowego

Zdjęcia, chociaż również zachwycające, nie oddają piękna krajobrazów, jakimi cechuje się Woliński Park Narodowy, niedaleko miasta Międzyzdroje. Z północnej jego części, z wybrzeża klifowego, rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na morze, całą Zatokę Pomorską. A jeśli zwrócicie się Państwo przodem ku lądowi, zobaczycie pod sobą cały Woliński Park Narodowy. Ze względu na swoją geomorfologię, tereny parku są wysoce zróżnicowane, nie sposób więc się znudzić podróżując wytyczonymi tutaj ścieżkami.

 

Prawdziwa atrakcja – rezerwat żubrów

Bardzo blisko Międzyzdrojów znajduje się zagroda pokazowa żubrów. Zwierzęta te można spotkać w niewielu miejscach w Polsce! Polecamy wizytę Gościom, odwiedzającym nasz ośrodek noclegowy, w tym miejscu. Zarówno dorośli, jak i dzieci z całą pewnością będą zadowoleni, mogąc zobaczyć majestatyczne zwierzę, jakim jest żubr. W rezerwacie dba się o dobre zdrowie naszych polskich leśnych władców. Goście mogą więc być pewni, że odwiedzane przez nich żubry są w pełni szczęśliwe, żyjąc w Wolińskim Parku Narodowym.

 

Sama zagroda, chociaż dominują w niej żubry, jest miejscem do życia również innych gatunków zwierząt, które z pewnych powodów mogą nie nadawać się do życia w naturalnym środowisku. Stąd spotkać tutaj można także sarny, jelenie, dziki czy bieliki. Są one otoczone profesjonalną opieką. W celu zapewnienia wygody turystom, w okolicy rezerwatu dostępne są ławki, stoły, pomsty widokowe i toalety. Gościom naszego hotelu Villa Zdrój polecamy nie tylko wizytę na plaży i kąpiel w morzu, ale również poznanie okolicznych atrakcji. Tych zaś na wyspie Wolin nie jest mało.

0
Feed

Zostaw komentarz