Majówka nad morzem

To oczywiste, że nad morze najczęściej wybieramy się latem. A gdyby tak zmienić przyzwyczajenia i odwiedzić bałtycką plażę wiosną? Długi majowy weekend to świetny moment, aby oderwać się na chwilę od obowiązków dnia codziennego i odpocząć w Międzyzdrojach.

 

Miły pobyt nad morzem w majówkę

Jak Międzyzdroje prezentują się w majowy weekend? Dni są długie i jasne, ale jeszcze nie tak ciepłe, jak w szczycie sezonu. Turystów też jakby niezbyt wiele. Większość z nich to leniwie sunący przez miasto spacerowicze spragnieni odrobiny ruchu, jodu i promieni słońca. Wszystko wokół budzi się do życia: krzewy i drzewa w miejskim parku zapewniają cień, zachwycając soczystą zielenią. Równie zachęcająco prezentują się zalesione nadmorskie klify, z których rozpościera się wspaniały widok na Bałtyk. Lokalne restauracje pełne są miłego gwaru, a plaże cieszą oko czystym, jasnym piaskiem i rześką bryzą.

 

Międzyzdroje w maju? Jak najbardziej!

Weekend majowy nad morzem, trwający kilka dni, to świetna okazja do tego, aby odpocząć, nabrać dystansu i nacieszyć się pełnią wiosny jeszcze przed nadejściem sezonu letniego. Międzyzdroje budzą się do życia, zachęcając do korzystania ze swoich atrakcji.

 

Spacer plażą w promieniach słońca to przyjemność sama w sobie. Podobnie jak sesja zdjęciowa na molo w Międzyzdrojach z widokiem na malowniczy klif. Kwintesencją pobytu nad morzem okaże się spacer na Wzgórze Gosań (95 m n.p.m.), które znajduje się tuż przy plaży lub do Rezerwatu Żubrów w sercu Wolińskiego Parku Narodowego. Bogata oferta gastronomiczna nie pozwoli Państwu na nudę! Warto spróbować tutejszego dorsza, napić się wyśmienitej kawy lub zgrzeszyć, decydując się na słodki deser.

 

Majówka nad morzem – zapraszamy!

Zainteresowanych majówką nad morzem zachęcamy do rezerwowania noclegu w pensjonacie Villa Zdrój. Czekają tu na Państwa komfortowo urządzone pokoje zlokalizowane w odległości zaledwie 600 m od linii brzegowej. Mniej więcej w tej samej odległości znajduje się centrum miasta z takimi atrakcjami, jak nowoczesne Oceanarium, Muzeum Figur Woskowych czy Aleja Gwiazd. Udany weekend majowy? Tylko z nami!

0
Feed

Zostaw komentarz