Dokąd pojechać nad z dziećmi nad morze?

Planujecie wakacje z dziećmi nad polskim morzem, ale nie wiecie, gdzie Wasze pociechy będą dobrze się bawić? Międzyzdroje czekają! Ten niewielki, uroczy kurort położony na wyspie Wolin jest wprost stworzony dla małych i dużych urlopowiczów!

 

Gdzie pojechać nad polskie morze z dzieckiem?

Jeśli zastanawiacie się, gdzie tym razem wybrać się z pociechami na wakacje, proponujemy polskie morze, a dokładniej – Międzyzdroje. Miasteczko cieszy się niesłabnących zainteresowaniem urlopowiczów o różnych gustach. Dla jednych to idealne miejsce na wypoczynek w otoczeniu natury, dla innych świetna baza wypadowa pełna rozrywek. Wśród atrakcji znajdziemy takie, które przypadną do gustu zarówno maluszkom, jak i nieco starszym dzieciom.

Oto lista miejsc, które warto odwiedzić podczas wakacji w Międzyzdrojach:

  1. Bałtycki Park Miniatur – to miejsce, które oczaruje każdego, kto odrobinę interesuje się architekturą. Spacerując wolnym krokiem, można obejrzeć tu najważniejsze zabytki z całego świata w skali 1:25.
  2. Muzeum Figur Woskowych – kolejne miejsce, które koniecznie należy odwiedzić z dziećmi, to galeria pełna postaci ze świata seriali, bajek czy filmów. Wewnątrz spotkacie Shreka, Sida z "Epoki Lodowcowej" czy pszczółkę Maję.
  3. Oceanarium – jeśli nabierzecie ochoty na to, aby poznać tajemnice życia w oceanie, odwiedźcie miejsce, które cieszy się wśród turystów ogromną popularnością. W Oceanarium maluchy zobaczą egzotyczne ryby, przejdą się przez 16-metrowy tunel zanurzony w wodzie oraz wezmą udział w multimedialnych zabawach.
  4. Zagroda żubrów w Wolińskim Parku Narodowym – na deser warto zostawić spacer po Wolińskim Parku Narodowym, w którym na najmłodszych czeka jedna z niewielu takich atrakcji nad polskim morzem: zagroda żubrów. To ukryte w lesie miejsce, w którym można dowiedzieć się, jak żyją też dziki, sarny czy orły bieliki.

 

Wakacje z dziećmi? Kierunek: Międzyzdroje!

Chyba już wiecie, gdzie spędzicie najbliższe wakacje nad polskim morzem wraz z dzieckiem. Serdecznie zapraszamy do Międzyzdrojów. I pamiętajcie, że przyda Wam się komfortowy nocleg – czekamy na Was w Villi Zdrój!

0
Feed

Zostaw komentarz